Het team bestaat uit gedreven mensen die het belangrijk vinden om zich in te zetten voor anderen. Onze medewerkers staan rechtstreeks met u in contact en helpen graag mee met het zoeken naar een oplossing voor uw problemen. Het zijn ervaren professionals die heel goed begrijpen wat bewindvoering inhoudt, welke verantwoordelijkheden zij daarbij hebben, maar ook wat voor impact het voor u heeft. 

Rene Koops
Curator, bewindvoerder, mentor
E-mail: rene@argalo.nl

Ilma Geurtjens
Bewindvoerder
E-mail: ilma@argalo.nl

Annemarie Adeboi
Bewindvoerder
E-mail: annemarie@argalo.nl

Brigitte Ruigrok
Bewindvoerder
E-mail: brigitte@argalo.nl

Monique Roos
Assistent bewindvoerder
E-mail: monique@argalo.nl

Suzanne Koops
Assistent bewindvoerder
E-mail: suzanne@argalo.nl

Karin Zijerveld
Administratie
E-mail: karin@argalo.nl